Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Tywonia – Oferty sprzedaży i najmu domów na Podkarpaciu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Laszki

Laszki(Tywonia + 20 km)

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 211 m²

Dom na sprzedaż bez pośredników! Nie płacisz niepotrzebnie dodatkowych kosztów. Na sprzedaż przestronny, zadbany dom o powierzchni użytkowej 180 m , położony na dużej, 22-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Domek letniskowy

Radawa(Tywonia + 17 km)

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Letniskowy domek z widokiem na las Radawa, ul. J. Haftka Jeśli szukasz spokojnego miejsca do wypoczynku, gdzie śpiew ptaków zastępuje budzik, a widok z okna to wyłącznie zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mirocin

Mirocin(Tywonia + 6 km)

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do miejscowości Mirocin w województwie podkarpackim, powiecie przeworskim, gmina Przeworsk - wieś o powierzchni 820 hektarów położona na południowo wschodnim krańcu gminy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Radawa(Tywonia + 17 km)

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjny całoroczny w Radawie, położony na działce o powierzchni 4 ary. Nieruchomość znajduje się w cichej, urokliwej części miejscowości przy samej rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Radawa

Radawa(Tywonia + 17 km)

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu pow. 45 m2 położonego w miejscowości Radawa gm. Wiązownica. Przedmiotem sprzedaży jest drewniany domek po.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kramarzówka

Kramarzówka(Tywonia + 20 km)

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o ogromnym potencjale, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Kramarzówka na Podkarpaciu. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra(Tywonia + 21 km)

289 000 zł81,15 m² 3 561,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość w pobliżu lasu, idealne dla miłośników spokoju i natury - miejscowość dobra, gmina Sieniawa, powiat przeworski, województwo podkarpackie. Dom: budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kosina(Tywonia + 22 km)

499 999 zł184 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący w Kosinie stan surowy zamknięty, duża działka 2000 m Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Śliwnica(Tywonia + 24 km)

110 000 zł80 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 100 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 1,81 ha (w tym , położona w malowniczej miejscowości Śliwnica, w gminie Dubiecko, powiat przemyski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jagiełła

Jagiełła(Tywonia + 9 km)

349 000 zł145 m² 2 406,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 620 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 145 m , położony na dużej działce o powierzchni 42,6 ar, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tywonia

Tywonia,podkarpackie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 614 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom o powierzchni całkowitej ok. 220 m2 (ok. 100 m2 powierzchni użytkowej), usytuowany na działce 8614 m2 (86 arów) w spokojnej miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij